среда, 5. новембар 2014.

SNEG I LED STIŽU ZA 10 DANA: Koliko koštaju radijatori, kamini, kotlovi i peći?

Grejanje nikad jeftinije - pogledajte cene različitih sistema grejanja koji vam stoje na raspolaganju ove zime.

Što se tiče grejanja apsolutni hit ove sezone su kotlovi i peći na pelet. Kotlovi i peći na pelet su automatizovani, imaju smanjenu emisiju CO2 i maksimalno iskorišćenje toplotne energije. Postoji mogućnost upravljanja kotlom na pelet preko mobilnog telefona.
Pogledajte galeriju slika različitih modela kamina i peći koje možete kupiti u Srbiji OVDE.

Pogledajte dva modela peći na pelet koje zagrevaju prostoriju do 80 kvadrata, odnosno 15 kvadrata OVDE.
 
Ukoliko Vam je jednostavnije da se grejete na električnu energiju odličan izbor je elektro kotao domaće kompanije Mikoterm iz Niša, koja je ovaj kotao razvila za potrebe nemačke kompanije Robert Bosch. Ovaj uređaj spada u red najmodernijih na tržištu.

Upravljanje kotlom je izvedeno preko procesorske jedinice i velikog LCD displeja. Preko procesorske jedinice može se pratiti vreme rada svakog grejača posebno kao i celog uređaja. Režim rada može se podesiti na normalan i režim protiv zamrzavanja. Opširnije informacije i direktan kontakt sa prodavcem možete dobiti OVDE.

U poslednje vreme kod nas su popularni takozvani norveški radijatori i to je možda najelegantniji sistem grejanja kod nas. Instalacija je jednostavna, a potrošnja energije je prilično ekonomična. Najpoznatiji distributer u Srbiji je kompanija Rovex.
Gotovo potpuno istih funkcionalnosti kao i gorenavedeni norveški radijatori su AERO električni radijatori čačanske kompanije CINI. Oni pokazuju niz prednosti kako u odnosu na druge električne uređaje za grejanje (grejalice, kvarcne peći, mermerne ploče, ...), tako i na klasičan sistem centralnog električnog grejanja, naročito ako se primenjuju u manjim prostorijama i u onima koji se koriste periodično/sezonski. Pogledajte detaljnije kako izgledaju ovi radijatori OVDE.

Klikom na link “Kontaktiraj prodavca” možete saznati cenu instalacije ovakvih radijatora za Vaš stambeni ili poslovni prostor.
 
Da li ste znali da podno grejanje za npr. jednosoban stan može da košta i manje od 1.000 eur? U Srbiji se po kvalitetu na ovom polju ističe austrijska kompanija Herz. Ukoliko razmišljate o uvođenju podnog grejanja za Vaš dom, omogućili smo Vam direktan kontakt sa inžinjerima ove firme. Možete im poslati podatke o kvadraturi prostora koji nameravate da pokrijete podnim grejanjem, vrsti poda koju imate, lokaciji objekta itd, a oni ce Vam dati procenu troškova.
Pitajte za troškove uvođenja podnog grejanja za Vaš dom OVDE.

Ukoliko želite da podnim grejanjem pokrijete spoljne površine, prilaze objektu, terase, ili možda da zaštitite oluke od zaleđivanja pošaljite informaciji o površini koju želite da pokrijete grejanjem i pitajte proizvođača za cenu OVDE
Blic

Нема коментара:

Постави коментар